2024. április 19. péntek
Ismertető

2019. július 2., kedd 14:50

A Magyar Jet-Ski Szövetség közleménye
    Budapest, 2019. július 2., kedd (OS) - Magyar sikerek a 2019. évi UIM-ABP Jet-Ski Európa-bajnokságon

4 magyar éremmel zárult a 2019. évi UIM Európa Bajnokság utolsó versenye Zágrábban a Horvát Nagydíjon.
Összesítésben a 2019. évi Jet-Ski Európa-bajnokságon a magyar versenyzők 2 arany, 1 ezüst, 2 bronzérmet és 9 pontszerző helyezést értek el.

Ski GP3 kategóriában Markus Erlach bronzérmes, Szabó Barnabás 4., Sümegi Martin 9. lett a Horvát Nagydíjon.
Összesítésben Szabó Barnabás sikeresen megvédte Európa-bajnoki címét, Sümegi Martin ezüstérmet szerzett.

Runabout Veterans GP1 kategóriában Kéri Attila állhatott a dobogó harmadik fokára, Czeller Béla 4. helyen végzett a hétvégén.
A három futam összesítésben Kéri Attila a kategória Európa bajnoka, Czeller Béla Európa-bajnoki bronzérmes lett.

Ski Veterans GP1 kategóriában Szép Attila bronzérmes, Déri Attila 4. lett Zágrábban.
Összesítésben Déri Attila Európa-bajnoki bronzérmes lett.

Runabout GP4 kategóriában Major Marcell ezüstérmes, a kategória összesítését tekintve pedig a 10. helyen végzett.

Gratulálunk versenyzőinknek a kiváló eredményekhez!
     Kiadó: Magyar Jet-Ski Szövetség